Naše společnost ICG má následující partnery

Nacházíte se: ICG > Spolupracujeme

Spolupráce s pojišťovnami

Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s těmi nejvýznamnějšími pojišťovnami na našem trhu a přinášíme vám jejich kompletní přehled.

Kooperativa

Kooperativa

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. Její podíl na celkovém předepsaném pojistném v ČR je 20,5 %. Je univerzální pojišťovnou, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění jak pro občany, tak pro klienty z řad firem od drobných podnikatelů až po velké korporace. Kooperativa je součástí koncernu Vienna Insurance Group (VIG).

Allianz

Allianz

Allianz pojišťovna, a. s. je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, který chrání život a majetky 80 milionů lidí ve více než 70 zemích. V České republice působíme od r. 1993. Od té doby prošlo našima rukama přes 9 milionů smluv, a držíme si tak místo 3. největší pojišťovny u nás. Pojišťujeme více než 700 tisíc českých řidičů, majitelů nemovitostí a turistů. Naše filozofie je poskytovat nejširší krytí spolu s nadstandardní péčí o klienty.

Generali Pojišťovna

Genrali

Generali Pojišťovna a.s. je komplexním pojišťovacím ústavem. Je součástí Skupiny Generali, která patří mezi největší pojišťovny na světě a je největším evropským životním pojistitelem. Je předním správcem finančních aktiv, jejichž hodnota přesahuje 460 miliard Euro. Ve více než šedesáti zemích celého světa se stará o 65 milionů klientů. Předpis pojistného překračuje hranici 69 miliard Euro. Pro okřídleného B enátského lva pracuje více než 82 tisíc zaměstnanců. Vlastní obchodní služba čítá více než sto tisíc lidí. Individuální přístup, kvalitní pojistné produkty životního i neživotního pojištění připravené na základě potřeb klientů a špičkový servis jsou pro pojišťovnu Generali samozřejmostí.

ČPP

ČPP - Česká Podnikatelská Pojišťovna

Česká podnikatelská pojišťovna je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Na českém pojistném trhu působí od roku 1995. ČPP si udržuje tradičně silnou pozici v pojištění vozidel, zejména v povinném ručení. S více než milionem pojištěných vozidel je třetím největším poskytovatelem tohoto typu pojištění na českém trhu. ČPP se úspěšně rozvíjí i v dalších pojistných segmentech, v životním a úrazovém pojištění, občanském majetkovém pojištění a pojištění podnikatelů.

ČSOB

ČSOB Pojišťovna

ČSOB Pojišťovna je univerzální pojišťovna, která nabízí bohaté spektrum životních i neživotních pojištění občanům, malým a středním podnikatelům i velkým korporacím. Spravujeme téměř milion pojistných smluv. Patříme mezi největší pojišťovny na domácím trhu. Jsme součástí největší evropské finanční skupiny KBC. Díky tomu můžeme nabízet kvalitu, stabilitu a komplexní služby.

Česká Pojišťovna

Česká Pojišťovna

Jsme univerzální pojišťovnou s více než 185letou bohatou tradicí poskytování životního i neživotního pojištění. Po znovuzavedení konkurenčního prostředí v roce 1991 zůstáváme největší pojišťovnou na českém pojistném trhu. Poskytujeme jak individuální životní a neživotní pojištění, tak i pojištění pro malé, střední a velké klienty v oblasti průmyslových, podnikatelských rizik a zemědělství. Přibližně 3900 zaměstnanců a 5600 obchodních zástupců se na více než 4500 obchodních místech stará o maximální spokojenost klientů. Česká pojišťovna spravuje téměř osm milionů pojistných smluv a její tržní podíl na domácím trhu dosahuje 25,3 procent.

UNIQA

Uniqa

Zahájila svoji činnost v roce 1993. Jako držitel univerzální pojišťovací licence nabízí široké portfolio produktů pokrývající všechny segmenty trhu pojištění osob a majetku, fyzických i právnických osob. Jediným akcionářem je rakouská pojišťovací skupina UNIQA International. Díky kapitálovému zázemí a zkušenosti zahraničního partnera se UNIQA velmi rychle stala stabilní pojišťovnou. Základní kapitál k 31. 12. 2012 činil 500 miliónů Kč. UNIQA má síť více než 180 poboček. UNIQA Insurance Group vznikla v roce 1999 spojením Bundesländer Versicherung, Austria Collegialität a Raiffeisen Versicherung. UNIQA Insurance Group spravuje přibližně 40 firem v 20 zemích a stará se o více než osm milionů klientů.

AXA

AXA

AXA je mezinárodně rozšířená bankovní a pojišťovací skupina francouzského původu se sídlem v Paříži. Jedná se o konglomerát samostatně fungujících pojišťoven, které tak mohou snadno naplňovat předpisy jednotlivých zemí. Celosvětově nabízí bankovní služby, životní, zdravotní a úrazové pojištění, pojištění majetku nebo například povinné ručení. [1] V České republice působí od roku 1995 a v současnosti má více než 2000 zaměstnanců, 700000 klientů a pod správou téměř 78 milionů aktiv.

ERGO

Ergo

ERGO pojišťovna, a. s. byla založena v roce 1994 pod firmou VICTORIA pojišťovna, a. s. Jako držitel univerzální pojišťovací licence nabízí svým klientům široké portfolio pojistných produktů. Společnost se specializuje zejména na tyto druhy pojištění: životní pojištění, důchodové pojištění, úrazové pojištění, cestovní pojištění, zdravotní pojištění cizinců, pojištění majetku a občanské odpovědnosti. ERGO pojišťovna, a. s. je členem mezinárodní skupiny ERGO, která je jednou z největších pojišťovacích skupin v Evropě.

AIG

AIG

American International Group, Inc (AIG) patří k největším světovým poskytovatelům neživotního pojištění a pečuje o své klienty ve více než 130 zemích. Klienti z řad jednotlivců, středních i velkých mezinárodních společností využívají komfortu jedné z nejrozsáhlejších sítí poboček s vysokou kvalitou poskytovaných služeb. Kromě toho je AIG také předním poskytovatelem životního pojištění a penzijního připojištění v USA. Akcie společnosti AIG jsou obchodovány na burze cenných papírů v New Yorku i Tokiu.

DAS

D.A.S.

D.A.S. jako jediná specializovaná pojišťovna svého druhu v České republice působí na českém pojišťovacím trhu již od roku 1995 a nabízí výjimečný produkt - pojištění právní ochrany, který svým klientům zajistí komplexní právní servis bez vynaložení dalších finančních prostředků.

Spolupráce s finančními institucemi

Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s těmi nejvýznamnějšími finančními institucemi na našem trhu a přinášíme vám jejich kompletní přehled.

Velapo

Velapo půjčky

Potřebujete-li půjčit peníze rychle a bez zbytečného papírovaní, obraťte se právě na nás. Specializujeme se na půjčky oproti zástavě nemovitostí a to na celém území České republiky. Pro poskytnutí půjčky stačí splnit pár základních povinností. Výhoda naší půjčky oproti zástavě nemovitosti spočívá v tom, že jí získáte za podstatně jednodušších podmínek, něž u bankovních institucí. Každou žádost o půjčku oproti zástavě nemovitosti posuzujeme individuálně na základě osobního jednání s klientem. V přijetí Vaší žádosti o půjčku nebrání ani důvody pro které Vám půjčku zamítla banka, jako je záznam v registru dlužníků, krátká doba podnikání, exekuce, dražba a jiné skutečnosti. Záznam v registru dlužníku u nás není rozhodujícím kritériem.

ČSOB

ČSOB

Československá obchodní banka, a. s., či známá pod zkratkou ČSOB je bankovní institucí působící na českém a slovenském trhu finančních služeb. Banka je vlastněná belgickou bankou KBC spadající do finanční skupiny KBC Group N.V. (vlastnící 100 % akcií). Specializuje se na bankovní služby pro fyzické osoby a podnikatelské subjekty. Banka obsluhuje přibližně 3,1 milionu klientů.

ČSOB Leasing

ČSOB

ČSOB Leasing, a.s. poskytuje financování lehké i těžké dopravní techniky, strojů, zařízení, výpočetní techniky, technologií a technologických celků, včetně financování předmětů velkých pořizovacích hodnot. ČSOB Leasing, a.s. nabízí zákazníkům a obchodním širokou škálu produktů, jejichž předmětem je financování pořízení či užívání produktivního majetku (finanční leasing, zpětný leasing, releasing, zákaznický úvěr, full-service leasing, operativní leasing, fleet management, financování skladových zásob aj.).

Komerční Banka

KB

Komerční banka je od října 2001 důležitou součástí mezinárodního retailového bankovnictví skupiny Société Générale, která je jednou z největších evropských finančních skupin. Skupina SG rozvíjí diverzifikovaný model univerzálního bankovnictví, v němž spojuje finanční stabilitu se strategií udržitelného růstu. Cílem je zastávat referenční pozici v oblasti bankovnictví orientovaného na obsluhování klientů, být uznávanou bankou na svých trzích, nablízku svým zákazníkům, kteří si skupinu SG volí díky kvalitě a nasazení jejích týmů.

Unicredit

UniCredit Bank

Jsme silná a výkonná evropská banka s dominantním postavením ve střední a východní Evropě. Díky tomu usnadňujeme našim klientům mezinárodní obchod a kontakty s jejich partnery. Stále nás motivuje vysoká kvalita služeb ve všem, s čím u nás naši klienti přichází do kontaktu, a garantujeme jim vysoký standard služeb v rámci celé UniCredit Bank. Nabízíme komplexní, spolehlivé a precizní produkty a služby, které v dané oblasti patří vždy mezi nejlepší. Máme skutečné osobní bankéře, kteří jsou proaktivní, samostatní a mají dostatek kompetencí. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a připravujeme pro něj jen opravdu smysluplná, užitečná a efektivní řešení a nabídky. Náš vztah je založený na vzájemné důvěře a diskrétnosti.

Raiffaisenbank

RB

Raiffeisenbank a.s. nabízí v České republice velké množství bankovních služeb pro soukromou i podnikovou klientelu. Poskytuje služby na mnoha pobočkách, v klientských i hypotečních centrech. Raiffeisenbank a. s. je jednou z největších a nejvýznamnějších bank na trhu v České republice. Nabízí široké spektrum služeb pro soukromé i podnikové klienty.

Česká spořitelna

Česká Spořitelna

Česká spořitelna je moderní banka orientovaná na drobné klienty, malé a střední firmy a na města a obce. Nezastupitelnou roli hraje také ve financování velkých korporací a v poskytování služeb v oblasti finančních trhů. Finanční skupina České spořitelny je počtem přes 5,3 milionu klientů největší bankou na trhu. Česká spořitelna již vydala více než 3,2 mil. platebních karet, disponuje sítí 651 poboček a provozuje více než 1509 bankomatů a platbomatů. Na českém kapitálovém trhu patří Česká spořitelna mezi významné obchodníky s cennými papíry.

GE

GE Money

V GE Money Bank stavíme naši práci na třech základních hodnotách. Nedílnou součástí značky GE je také inovativní přístup, hledání nových cest, možností a příležitostí. Naším cílem je promítnout tyto hodnoty do veškerých oblastí a činností, do služeb a produktů. Chceme být svým klientům spolehlivým partnerem, který jim přináší snadno dostupné, srozumitelné a transparentní produkty a služby a respektuje jejich potřeby a názory. Snažíme se přinášet klientům chytřejší a inovativní řešení pro jejich snadnější a úspěšnější život.

Home Credit

HomeCredit

Společnost Home Credit a.s., člen skupiny PPF, založená v roce 1997, je jedním z předních poskytovatelů spotřebitelského financování v České republice. Nabízí širokou škálu úvěrových produktů: nákupy na splátky u obchodních partnerů, úvěry na auta, hotovostní půjčky, kreditní karty a revolvingové půjčky. V první polovině roku 2012 společnost poskytla úvěry v celkové výši 4,18 miliardy Kč. Společnost Home Credit a.s. je členem skupiny Home Credit.

Cetelem

Cetelem

Společnost Cetelem je silná a stabilní společnost, která se svojí patnáctiletou tradicí na českém finančním trhu patří mezi největší a nejvýznamnější nebankovní poskytovatele úvěrových produktů a služeb. Cetelem je dceřinou společností francouzské banky BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE, která poskytuje spotřebitelské úvěry již od roku 1953 a postupně rozšířila pole svého působení do více než třech desítek zemí světa na čtyřech kontinentech.

ICG © 2024 | Všechna práva vyhrazena | Cookies a ochrana osobních údajů

Vytvořeno ve studiu Eagle Vision

OC Luna, 1. patro
Skupova 490 / 24, 301 00 Plzeň

+ 420 607 182 182

info@icg-group.cz