O naší společnosti ICG

Nacházíte se: ICG > O nás

Insurance Counseling Group, dále jen ICG, je moderní dynamická společnost, která staví na dlouhodobém vztahu mezi klientem a námi. Nabízí komplexní služby v oblasti pojištění již více než deset let a od ledna 2014 se transformovala v právní formu jako Insurance Counseling Group s.r.o. (ICG).

ICG je pojišťovací, finanční a nově i realitní zprostředkovatel. Při jednání s pojišťovnami a finančními ústavy vždy zastupujeme zájmy svých klientů – občanů, firem i státních institucí.

Naše společnost ICG přistupuje individuálně ke každému klientovi, nastavujeme transparentní podmínky spolupráce na delší dobu a vyhledává produkty, které skutečně splňují požadavky klienta.

ICG poskytuje svým klientům služby ve všech sektorech pojištění a financí na českém trhu. Spolupracujeme se všemi významnými pojišťovnami a bankami, což je zárukou toho, že vám můžeme nabídnout širokou nabídku kvalitních produktů a služeb.

Nyní už nemusíte obcházet sami jednotlivé pojišťovny a banky, abyste získali nabídky, ve kterých se dá jen těžko orientovat (pokud nejste odborníkem) a zjistit, co skutečně obsahují a jaká jsou jejích rizika. Rozhodnout se (mnohdy naslepo), která z nabídek je pro vás nejlepší, nemusí být vždy jednoduché. Právě proto jsme tu my, Insurance Counseling Group, váš partner v oblasti pojištění, financí a realit, který vám zajistí nabídky od více partnerů a pomůže vybrat tu nabídku, která je pro vás nejvýhodnější a pokryje všechny vaše potřeby.

Přesně toto vše vyřídíme za Vás a na základě naší dlouholeté spolupráce s pojišťovnami a bankovními domy dokážeme opravdu poradit. Získáme pro vás ty nejvýhodnější podmínky, na které byste sami nedosáhli. Díky naší dlouholeté spolupráci s pojišťovnami a bankami, zkušenostem v oblasti pojišťění a finančních služeb vám pomůžeme vybrat ty nejvýhodnější produkty na trhu.

ICG © 2024 | Všechna práva vyhrazena | Cookies a ochrana osobních údajů

Vytvořeno ve studiu Eagle Vision

OC Luna, 1. patro
Skupova 490 / 24, 301 00 Plzeň

+ 420 607 182 182

info@icg-group.cz