Finanční služby

Nacházíte se: ICG > Nabídka služeb > Finanční služby

V oblasti finančních služeb se zaměřujeme na poskytování komplexního poradenství a servis v oblasti osobních a rodinných financí. Spolupracujeme se všemi renomovanými bankovními institucemi, leasingovými společnostmi. Díky této široké spolupráci vám můžeme nabídnout celou řadu produktů, které pokryjí vaše potřeby.

Ptáte se proč spolupracovat právě s námi?

Poradci v jednotlivých bankovních institucí a leasingových společností Vám mohou nabídnout pouze jejich vlastní produkty, bez možného srovnání s nabídkou na trhu a mnohdy vám nenabídnou zrovna výhodné podmínky.

Naše společnost ICG přistupuje individuálně ke každému klientovi, nastavujeme transparentní podmínky spolupráce na delší dobu a vyhledáváme produkty, které skutečně splňují požadavky klienta.

Právě proto jsme tu my, Insurance Counseling Group, váš partner v oblasti financí, který vám zajistí nabídky od více partnerů a pomůže vybrat nabídku, která je pro vás nejvýhodnější.

Zvažujete právě koupi rodinného domu, bytu, koupi nového či ojetého vozu, nechcete vůz vlastnit, ale pouze si ho pronajmout? Chcete rekonstruovat stávající bydlení, ať už potřebujete peníze na cokoliv, obraťte se právě naší společnost ICG a my vám pomůžeme najít nejvýhodnější řešení.

Vy už nemusíte sami obcházet jednotlivé bankovní instituce a leasingové společnosti, můžete si v klidu a tepla domova vybrat nabídku, kterou ICG pro vás vyjedná za nejvýhodnějších podmínek, pomůžeme se vám zorientovat v celé řadě nabízených produktů a správně nastavit řešení ve váš prospěch.

Díky takto široké spolupráci vám můžeme nabídnout celou řadu produktů, které pokryjí všechny vaše potřeby.

ICG © 2024 | Všechna práva vyhrazena | Cookies a ochrana osobních údajů

Vytvořeno ve studiu Eagle Vision

OC Luna, 1. patro
Skupova 490 / 24, 301 00 Plzeň

+ 420 607 182 182

info@icg-group.cz